XVII. Michalský jarmok

XVII. Michalský jarmok

Galéria

V poslednú septembrovú sobotu, 30. septembra 2023, sa v Myjave bude konať 17. ročník už tradičného jesenného Michalského jarmoku. Slávnostné otvorenie jarmoku naplánované na 9.30 h bude doplnené o krst fotopublikácie Čarovná Myjava a okolie a počas dňa sa na pripravenom pódiu na Námestí M. R. Štefánika v rámci sprievodného kultúrneho programu predstavia hudobná skupina Rosa, Dychová hudba Myjavci, Detský folklórny súbor Kopaničiarik a žiaci ZUŠ Myjava, Myjavské heligónky, country skupina Terasa, Folklórny súbor Kopa a napokon skupina FORMÁT 2.

Okrem množstva predajných stánkov so sortimentom od výmyslu sveta bude súčasťou jarmoku aj desiaty ročník Kopaničiarskej oblastnej výstavy zvierat. Holuby, králiky, hydina, exotické vtáctvo, či drobné hospodárske zvieratá budú sústredené v priestore vedľa evanjelického kostola.

Na námestí nebudú v sobotu 30. septembra 2023 chýbať ani jarmočné atrakcie, pestrá ponuka občerstvenia, prezentácia ľudových remesiel a pripravené budú aj Kopaničiarske majstrovstvá v jedení slivkových gulí a žrebovateľné jarmočné mýto.

Srdečne vás na jarmok pozývame!

Dĺžka podujatia: 750 minút
Dátum lokálnej premiéry: 30. september 2023

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.