Smejko a Tanculienka - Poď von!

Smejko a Tanculienka  - Poď von!

Galéria

Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami s ich posledného filmu Poď von! Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou *Keď si šťastný*.Zahrajú sa aj hru *Dvaja remeselníci*. Zaspievajú si aj *Žltú raketu*. Rozdelia si spoločne *Čokoládu*. Nič však nepomáha. Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke, ktorý im zaspieva svoj smutný príbeh v pesničke *Vlk a semafor*. Objavia *Túlavé topánky* a vydajú sa s nimi do sveta. Dobrodružstvo s lupičmi zažijú aj *Na divokom západe*. Zaspievajú si *Poď von!* Ale hlavne sú radi, že sú spolu a aj keby sa znovu rozpršalo, povedia si: *Nič nás nezlomí*. A možno zaspievajú aj nejaké staršie hity. Nechajte sa prekvapiť a príďte na jedinečné pesničkové predstavenie Poď von! s Huncúlikom a Smejkom a Tanculienkou!

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.

Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete v deň predstavenia pred vstupom

vybrať darček:

1. DVD

alebo

2. Mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv Darček získate pred vstupom do sály.

Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.

Dieťa s platným ZŤP preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 % zo vstupného.

Zľavy a vstupenky pre deti: Bez zľavy - každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých.

Dĺžka podujatia: 60 minút
Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 29. marec 2023

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.