XVI. Michalský jarmok

Galéria

Posledná septembrová sobota bude v Myjave patriť 16. ročníku tradičného jesenného Michalského jarmoku. Ten sa na Námestí M. R. Štefánika začne o 9.30 h.

Pri jeho slávnostnom otvorení bude asistovať Detský folklórny súbor Kopaničiarik a počas dňa sa na pripravenom pódiu pod Myjavskou vežou v rámci sprievodného kultúrneho programu vystriedajú ešte žiaci ZUŠ Myjava, Myjavské heligónky, country skupina Terasa, Dychová hudba Myjavci, Folklórny súbor Kopaničiar a napokon skupina Coverage Band.

Okrem množstva predajných stánkov so sortimentom od výmyslu sveta bude súčasťou jarmoku aj IX. Kopaničiarska oblastná výstava zvierat. Holuby, králiky, hydina, exotické vtáctvo, či drobné hospodárske zvieratá budú sústredené v priestore vedľa evanjelického kostola.

Pred Kultúrnym domom Samka Dudíka si zase budeme môcť pozrieť a ohodnotiť fotografie v rámci ďalšieho pokračovania výstavy Fotofest Myjava, do ktorej môžete svoje zábery prihlásiť aj vy. Viac informácii o výstave a prihlasovaní fotografii získate v akncelárii kultúrneho domu alebo na stránke www.foto-fest.webnode.sk.

Na námestí nebudú v sobotu 24. septembra 2022 chýbať ani jarmočné atrakcie, kolotoče, pestrá ponuka občerstvenia, prezentácia ľudových remesiel a pripravené budú aj Kopaničiarske majstrovstvá v jedení slivkových gulí a žrebovateľné jarmočné mýto.

Srdečne vás na jarmok pozývame!

Dĺžka podujatia: 720 minút
Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 24. september 2022

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.